KONST / Litografier / Färglitografi 13442294
nr 1344 2294
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 48x37 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:03:27
500 kr
600 kr